Повернення та гарантія

Повернення товару у магазині alko-instrument.kiev.ua

Закон України гарантує, що кожен покупець протягом двох тижнів (14 днів) з моменту придбання товару може відмовитись від будь-якого товару належної якості, який  не підійшов йому, якщо товар не був в експлуатації, збережено його початковий товарний вигляд і упаковка.

Наш магазин працює у повній відповідності до законодавчого поля України. Крім того, будучи впевненими у незмінній якості товарів Ал-Ко, ми розширили прописаний у законі період повернення товару і пропонуємо покупцям нашого магазину М-онлайн розширений термін.

Гарантія Al-KO

Гарантійний період – це період, протягом якого покупець, виявивши нестачу товару, має повне право вимагати від продавця або виробника вжити заходів щодо усунення проблеми. Продавець або виробник зобов'язані в цьому випадку усунути дефекти, якщо не буде доведено, що проблеми з товаром виникли внаслідок грубих порушень правил експлуатації товару.

Весь товар ТМ Ал-Ко, представлений у нашому магазині alko-instrument.kiev.ua - офіційний, на нього поширюється офіційна гарантія виробника . Термін гарантії залежить від виду та типу конкретного товару і, як правило, вказаний на його картці.

Срок відліку гарантійного терміну йде з моменту передачі товару споживачеві. А якщо немає можливості встановити точний день покупки, то гарантія йде з моменту виробництва товару. При замовленні товару в інтернет-магазині гарантія починається з фактичного дня доставки товару покупцеві.

Гарантійне обслуговування товару може включати ремонт та усунення недоліків товару, його заміну на аналогічний товар або повернення коштів покупцю залежно від конкретного випадку.