Бензогенератори

Транспортувальний набір для генераторів AL-KO
113346
Транспортувальний набір для генераторів AL-KO Транспортувальний набір для генераторів AL-KO - трансп..
0
1699.00грн.
Генератор AL-KO 3500 С
130931
Генератор AL-KO 3500 C - Відкритий бензиновий генератор для організації автономного джерела електрое..
0
13999.00грн.
Генератор AL-KO 6500 D-C
130932
Генератор AL-KO 6500 DC - відкритий бензиновий генератор для організації автономного джерела електро..
0
23599.00грн.
Генератор AL-KO 2500 С
130930
Генератор AL-KO 2500 C - відкритий бензиновий генератор для організації автономного джерела електрое..
0
11299.00грн.
Генератор AL-KO 2000 i
130933
Генератор AL-KO 2000 i – інверторний бензиновий генератор для організації автономного джерела електр..
0
18999.00грн.

Бензогенератори

Бензинові генератори AL KO в Україні від офіційного дилера

Німецькі електрогенератори AL-KO з бензиновим двигуном – відмінний варіант зробити альтернативне електропостачання у вас вдома, на дачі, на будівельному майданчику, в цеху та на виробництві. Якщо купити електрогенератор для дому, аварійні ситуації з віяловими відключеннями електрики та перебоями через перевантаження перестануть бути для вас помітними. Ви зможете підключати будь-які електроінструменти, обладнання та побутову техніку.

Онлайн каталог інтернет-магазину офіційного дилера торгової марки AL-KO в Україні представлений кількома моделями генераторів, але пропонований асортимент відкритих та інверторних бензогенераторів дозволяє зробити оптимальний вибір, як господареві великої приватної садиби, так і власнику невеликого будиночка на дачній ділянці.

Не тільки у приватних домашніх умовах, а й у дорозі допоможе бензогенератор АЛКО, купити в Україні який можна для того, щоб зарядити акумулятор автомобіля. Автомобілісти, рибалки, мисливці, активні мандрівники цінують бензинові генератори АЛКО за їх портативну мобільну конструкцію та оптимальні масогабаритні показники.


" title="генератори al ko" src="/images/generatory-alko.jpg" alt="генератори al ko">

Як працює генератор бензиновий AL KO?

Конструктивно бензогенератори АЛКО влаштовані наступним чином:

 • Незалежно від типу генератора, в генераторній техніці AL-KO встановлено бензиновий двигун внутрішнього згоряння з повітряним охолодженням з малим шумом. Двигун найпотужнішої моделі в лінійці AL-KO 6500 DC оснащений електричним стартером, що дозволяє купити електрогенератор AL- KO і легко, без застосування зайвих фізичних зусиль запустити його в будь-яку пору року, у тому числі, при мінусовій температурі. Бензинові генератори AL KO конструктивно випускаються двох видів:
 • Відкриті – в сталевій рамі на колесах для зручності транспортування.
 • Інверторні – портативні моделі в закритому корпусі з відмінним шумопоглинанням, із зручною рукояткою для перенесення. Широко використовуються для виїзних заходів. Бензиновий генератор АЛКО інверторного типу має ідеальну синусоїду напруги на виході, що дозволяє купити генератор інверторний для роботи з особливо чутливою до стрибків і перепадів напруги технікою.
 • Електрогенератор АЛКО розрахований на 1- фазна електрика, на корпусі встановлюються кілька (від однієї до трьох) розеток 220 В для прямого підключення приладів і 12-вольтова розетка для зарядки автомобільних акумуляторів. генераторів німецького бренду час безперервної роботи в діапазоні 5-14 год, без зупинки на дозаправку. " title="генератор al ko" src="/images/AL-KO_3500_C_584488_1077470.jpg" alt="генератор al ko">

  На бензогенератор AL KO ціна залежить від потужності двигуна, кількості розеток на корпусі, об'єму паливного бака, що визначає тривалість роботи без дозаправки бензином.

  Інверторні та відкриті генератори AL KO з бензомотором мають такі переваги:

  • Підвищений ресурс завдяки великому об'єму циліндра двигуна.

   li>

  • Економне витрачання палива та місткий бензобак, що забезпечують тривалу роботу генератора без зупинки на дозаправку.
  • Ручний та електричний стартер для простого запуску в будь-яку пору року.
  • Вбудовані захисту: температурна (від перегріву), автоматичне відключення при недостатньому рівні масла і примусове повітряне охолодження для тривалої експлуатації двигуна, аварійне відключення за допомогою спеціальної кнопки. ная сталева рама з покриттям, захищеним від корозії
  • Наявність ефективної системи гасіння вібрація
  • Автоматичний стабілізатор напруги AVR
  • Мінімальний викид парів відпрацьованого двигуном бензину.

  бензиновий генератор al-ko

  Де купити бензогенератор AL KO в Україні оригінальної німецької якості?

  Щоб купити електрогенератор бензиновий АЛКО в Києві, вам потрібно звернутися до компанії, що має офіційний статус дилера відомого німецького бренду Столичний інтернет магазин садової техніки та інструментів ALKO-SOLO пропонує електрогенератори KO купити в Україні 100% оригінального німецького виробництва, з офіційною заводською гарантією та можливість виконувати планове технічне обслуговування, профілактику та ремонт в авторизованому сервісному центрі Зверніть увагу, що, за умовами прямої гарантії від виробника, будь-які бензинові агрегати, в тому числі, бензогенератори ALKO повинні дотримуватися періодичного планового технічного обслуговування згідно з інтервалом, зазначеним у сервісній книжці виробу.