Електричні газонокосарки

Топ
Газонокосарка Al-Ko Easy 3.22 E
113849
Електрична газонокосарка Al-Ko Easy 3.22 E потужністю 1200 Вт із ножем 32 см. Міцний пластмасовий тр..
0
4699.00грн.
Газонокосарка Al-Ko Comfort 32.2 E
113851
Електрична газонокосарка Al-Ko Comfort 32.2 E потужністю 1200 Вт для ефективної стрижки газонів мало..
0
7199.00грн.
Топ
Електрогазонокосарка AL-KO Classic 4.27 E Plus
113528
Електрогазонокосарка AL-KO Classic 4.27 E Plus Електрогазонокосарка AL-KO Classic 4.27 E Plus - н..
0
7299.00грн.
Топ
Електрична газонокосарка AL-KO Classic 3.82 SE
112856
Електрогазонокосарка AL-KO Classic 3.82 SE Електрогазонокосарка AL-KO Classic 3.82 SE - проста , ..
0
4799.00грн.
Електрогазонокосарка AL-KO Classic Plus 3.87 E
113527
Електрогазонокосарка AL-KO Classic Plus 3.87 E Електрогазонокосарка AL-KO Classic Plus 3.87 E - п..
0
6199.00грн.
Топ
Газонокосарка Al-Ko Easy 3.82 E
113850
Електрична газонокосарка Al-Ko Easy 3.82 E потужністю 1600 Вт із ножем 38 см. Міцний пластмасовий тр..
0
7899.00грн.
Топ
Електрична газонокосарка AL-KO Classic 3.22 SE
112805
Електрогазонокосарка AL-KO Classic 3.22 SE Електрогазонокосарка AL-KO Classic 3.22 SE - найбільша..
1
3499.00грн.
Топ
Електрична газонокосарка Comfort 34 E
112857
Електрогазонокосарка AL-KO Comfort 34 E Електрогазонокосарка AL-KO Comfort 34 E - це економ-варіа..
0
6999.00грн.
Топ
Газонокосарка Al-Ko Comfort 38.2 E
113852
Електрична газонокосарка Al-Ko Comfort 38.2 E потужністю 1,6 кВт (2,17 к.с.) із шириною косіння 38 с..
0
8199.00грн.
Електрогазонокосарка AL-KO Classic 3.85 E
113258
Електрогазонокосарка AL-KO Classic 3.85 E Електрогазонокосарка AL-KO Classic 3.85 E - проста , не..
0
5599.00грн.
Топ
Електрична газонокосарка AL-KO Комфорт 40Е
112858
Електрогазонокосарка AL-KO Comfort 40 E Електрогазонокосарка AL-KO Comfort 40 E - недорога та ман..
0
8799.00грн.
Електрична бензокоса AL-KO Комфорт 46.4Е
113103
Електрогазонокосарка AL-KO Comfort 46.4 E Електрогазонокосарка AL-KO Comfort 46.4 E - недорога та..
0
13499.00грн.

Електричні газонокосарки AL-KO допоможуть з газоном

Ефективно вирішити проблему надто бурхливої рослинності на вашому газоні допоможе рекомендована нами садова техніка – німецька газонокосарка AL-KO з електродвигуном.< /p> Коли вибирається газонокосарка AL-KO - хто виробник, також важливо знати для майбутніх покупців. Мережева газонокосарка АЛКО, купити яку в Україні наразі не проблема, випускається німецьким концерном AL-KO Kober Group. Іменитий бренд із Німеччини заснований майже 100 років тому (виробництво садової техніки розпочато у 1931 році). В наші дні авторитетний і надійний німецький бренд представлений по всьому світу, заснував 16 регіональних виробництв, одне з яких знаходиться в Україні.

Різновиди німецьких газонокосарок АЛКО

У німецького бренду АЛКО косильні агрегати представлені у таких видах, що відрізняються один від одного джерелом отримання енергії для запуску:

 • Механічна барабанна AL-KO Soft Touch – проста косарка для роботи на найменших ділянках
 • Акумуляторна бездротова колісна AL-KO Moweo – зручна бездротова модель, розрахована на не дуже тривале застосування
 • Акумуляторна газонокосарка-робот AL-KO Robolinho – інноваційна модель , поки, на жаль, доступна тільки для найзаможніших власників земельних ділянок великих ділянок.
 • Електрична газонокосарка AL-KO (серії Classic та Comfort). У яких випадках рекомендується придбати модель з електромотором і чому, предмет нашого обговорення.


Чому електрична газонокосарка АЛКО?

Сучасні земельні ділянки під будівництво та посадку рослин у більшості випадків мають відносно невеликі розміри та помірну протяжність. Крім того, кожен дорогоцінний квадратний сантиметр землі господарі хочуть використати на повну, тобто або посадити там або кущ малини, або поставити альтанку. Як такий газон робиться в останню чергу - для нього залишається невеликий лужок безпосередньо перед входом до будинку і біля нього. І коли бурхлива трава почне заважати ходити і взагалі, виглядатиме не дуже красиво, то на допомогу в боротьбі з травою прийде легка, компактна мережева газонокосарка AL-KO, купити яку можна в офіційного дилера німецької торгової марки в інтернет-магазині alko-solo.kiev.ua.

Звичайно, на невеликих шматочках необробленого газону можна скосити траву або ручною мотокосою (або електротриммером) або скористатися механічною барабанною моделлю AL-KO Soft Touch HM. Ручний інструмент для викосу не має регулювання висоти скошування, тому такої акуратності та рівності газону, як при роботі з колісною косаркою, ви не досягнете. Що ж до механічної барабанної моделі AL-KO Touch HM Comfort, її потужності вистачить на невелику ділянку, та й сил при косінні у самого оператора вона забере більше, ніж несамохідна електрична косарка. Для косіння трави AL-KO пропонує електричну модель – це «золота середина» між простими косильними інструментами та більш мобільними пристроями – потужними рідкопаливними косарками та бездротовими та занадто дорогими акумуляторними моделями колісної техніки для косіння.

Купити газонокосарку АЛКО рекомендується в тому випадку, якщо у вас невелика (мала або середня площа) ділянка і не сильно витягнута по довжині – останнє обмеження диктується довжиною мережевого шнура, від якого залежить живлення від найближчої розетки 220 В.

Перевагою використання електричної версії косарки АЛКО, якщо порівнювати її з бензиновим аналогом, можна вважати такі переваги:

 • Низький рівень шуму.
 • Абсолютна екологічність, чим не може похвалитися бензинова газонокосарка AL-KO, у якої бензиновий двигун внутрішнього згорання викидає в атмосферу пари відпрацьованого палива.
 • Електрична косарка проста в обслуговуванні – це обумовлено є відсутністю необхідності кожні 3–6 місяців відвозити електроагрегат на обов'язкове планове технічне обслуговування.
 • На мережні газонокосарки АЛКО ціни нижчі, ніж на бензинові та акумуляторні.

електрична газонокосарка al ko

Які бувають електричні газонокосарки AL-KO?

На даний момент газонокосарка електрична АЛКО випускається у двох серіях:

 • Classic
 • Comfort.

Серія Classic представлена косарками 3.22 SE та 3.82 SE Це несамохідні, компактні та маневрені, прості в управлінні та сервісі, легкі моделі, що мають електродвигун середньої потужності 1 та 1,4 кВТ відповідно У серії Класик передбачена осьова система регулювання висоти косіння, вона має 3 ступені перемикання з кроком 20 мм - від 20 до 60 мм.Кошення виконується в знімний травозбірник. л відповідно Ширина захвату невелика, становить 32 і 38 см відповідно, - це оптимальна ширина косіння за один прохід на невеликій ділянці, на якому є багато перешкод для косіння (будинок, огорожа, дерева, кущі, лавки та ін.). Більш широкий агрегат зручніше застосовувати на пустельних та великих садових ділянках. Мульчування в цій серії не передбачено - заглушка до базової комплектації і в опції не входить. Легка вага косарок AL-KO Classic обумовлена матеріалом, з якого виготовлений корпус пристрою – поліпропілен (ударопрочний пластик). Серія Classic розрахована на роботу з газонами на не найбільших ділянках – площею до 500 м2. Вага пристрою невелика – до 13 кг.

Можна серія – AL-KO Comfort. У цій серії представлені 3 моделі різних несамохідних електричних моделей 34E, 40E, 46.4E, які відрізняються:

 • Шириною захвату, см: 34, 40, 46
 • Потужністю електричного двигуна , кВт: 1,2, 1,4, 1,6
 • Об'ємом травозбірника, л: 37, 43, 65
 • Великими передніми та задніми колесами, мм: 150/165, 165/200, 200/280. Великий діаметр коліс з широким профілем дозволяє більш дбайливо обробляти ділянки і не шкодити ґрунту. Є різниця і в системах регулювання висоти зрізу: тип, кількість ступенів, діапазон висоти косовиці. Дві перші моделі оснащені центральною системою важеля з 6 ступенями регулювання з кроком 10 мм в діапазоні від 28 до 68 мм. Найстарша модель відрізняється типом регулювання - тут висота косіння максимальна, регулюється на кожному колесі окремо і має 7 рівнів зрізу 25-75 мм. Незалежне регулювання висоти косіння рекомендується для горбистих ділянок – так ви можете досягти більшої акуратності стрижки газону, виставивши на кожному колесі необхідну висоту косіння. У серії Комфорт є опції по встановленню заглушки для мульчування.

  газонокосарки алко електричні

  Як вибрати та купити газонокосарку AL-KO в Україні?

  Ви можете вибрати та придбати вподобану модель для косіння в Україні (Київ, Одеса, Харків, Луцьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Кіровоград, Суми, Тернопіль та в інших населених пунктах країни). Як офіційний дилер бренду його інтереси в Україні представляє інтернет магазин alko-solo.kiev.ua. Пропонуємо відвідати онлайн каталог, в якому детальніше представлені всі товари – варіанти німецьких косарок, у тому числі, електричні моделі оригінальної німецької якості. .ua забезпечується такими преференціями:

  • про кожен товар є докладний опис, фото, відео, відгуки покупців
  • весь асортимент – у наявності на складі в Києві
  • забезпечується прямою заводською гарантією терміном на 36 місяців
  • авторизований сервісний центр у Києві для діагностики проблеми, профілактики, гарантійного та позапланового ремонту
  • оперативна доставка до будь-якого населеного пункту України або самовивезення зі складу в Києві
  • доступна ціна на газонокосарку АЛКО, а також спеціальні пропозиції, коли до базового постачання косарки додаються корисні садові інструменти.

  Ви неодмінно залишитеся задоволені своїм вибором, комфортними умовами приоб речення техніки через інтернет та отримайте надійного помічника для стрижки газону на своїх присадибних ділянках та прибудинковій території.